Календар подій

Галина Вдовиченко запрошує на онлайн-обговорення роману «Найважливіше — наприкінці»

Галина Вдовиченко проведе онлайн-трансляцію із фейсбук-сторінки PEN Ukraine, під час якої розповість про книжку «Найважливіше — наприкінці».

Зустріч стане четвертою подією проєкту «Книжковий вечір із PEN Ukraine» (#PEN_book_evening). У його межах письменники, філософи, перекладачі, журналісти розповідатимуть про одну важливу книжку — свою чи щойно прочитану, читатимуть улюблені уривки та вірші. Також під час онлайн-зустрічей глядачі зможуть поставити запитання авторці чи авторові в коментарях до трансляції.

 

Галина Вдовиченко – українська письменниця, авторка романів та оповідань, а також творів для дітей. Дебютувала 2008 року з романом «Пів’яблука», який отримав другу премію конкурсу «Найкраща українська книжка-2009 щотижневика «Корреспондент». Брала участь у Міжнародному конкурсі романів, п’єс та кіносценаріїв «Коронація слова»: роман «Тамдевін» 2009 року отримав першу премію у номінації «романи», казкова повість для дітей «Ліга непарних шкарпеток» – першу премію в номінації «твори для дітей» у 2012 році, роман «Маріупольський процес» переміг у номінації «гранд-романи» у «Гранд-Коронації слова-2015. За результатами Всеукраїнського рейтингу «Книжка року 2015» роман «Маріупольський процес» потрапив у топ-7 у номінації «Красне письменство. Жанрова література». Роман «Бора» і повість «Ліга непарних шкарпеток» входили у п’ятірки фіналістів «Книги року Бі-Бі-Сі». На Книжковому Арсеналі-2016 дитяче журі конкурсу «Волохатий олівець» нагородило повість «36 і 6 котів» відзнакою «Лиса ручка» «За найсмішнішу книжку року».

 

Більше про проєкт «Книжковий вечір із PEN Ukraine»

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект