TASCHEN

Головний редактор TASCHEN обиратиме найкрасивіші книжки України

20.05.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На Книжковому Арсеналі до складу журі конкурсу «Найкращий книжковий дизайн» цьогоріч увійде головний редактор видавництва TASCHEN у Великобританії Юліус Відеман. Про це повідомили організатори фестивалю.

 

TASCHEN щорічно продає 20 мільйонів примірників та є світовим лідером серед видавництв книг про мистецтво. Видавництво має дочірні підприємства у Німеччині, США, Великобританії, Франції, Іспанії, Японії та Гонконгу.

 

Юліус Відеман народився в Бразилії, де вивчав дизайн та маркетинг, жив і працював у Японії, Німеччині та Великобританії.

 

Відеман — редактор книг про дизайн і поп-культуру у видавництві TASCHEN. За близько 16 років своєї роботи у видавництві він був редактором понад 80 книг, а також регулярно читає лекції, дописує у різні видання і є членом журі кількох світових нагород.

 

По всьому світу було продано понад два мільйони примірників публікацій Відемана, серед найпопулярніших його книг — «Історія графічного дизайну» («History of Graphic Design»), «Джеймі Гьюлетт» («Jamie Hewlett»), «Інфографіка» («Information Graphics»), «Розуміючи світ» («Understanding the World»), а також книги про конверти для платівок і веб-дизайн.

 

Юліус Відеман "Історія графічного дизайну"

Юліус Відеман "Історія графічного дизайну"

Юліус Відеман "Історія графічного дизайну"

 

Його основні інтереси перебувають на перетині культури, комунікації та технологій. Відеман живе та працює в Кембриджі, Великобританія, і з радістю подорожує світом.

 

Окрім того, у рамках Книжкового Арсеналу 1 червня відбудеться лекція Відемана.

 

 

Чільне фото Carlos Valbuena