Календар подій

17.09

17:00 Онлайнподія

Інститут книги проведе дискусію про канадський книжковий ринок

У межах тристоронньої співпраці з Livres Canada та Посольством Канади в Україні Український інститут книги розповість про канадський книжковий ринок та книжкову співпрацю України й Канади.

Також Інститут книги познайомить видавців, культурних менеджерів та літагентів з можливостями виходу на канадський / український ринки.

 

«Ліцензії на які книжки найчастіше експортуються / імпортуються? Які існують програми підтримки перекладів та представлення видань?», – дізнаєтеся 17 вересня, о 17:00 під час дискусії «Канада та Україна: чи можливий вихід на закордонний ринок, якщо між вами – океан?».

 

Учасники: François Charette, Executive Director of Livres Canada Books; Gabrielle Etcheverry, Manager, Digital Publishing and International Markets of Livres Canada Books; Лариса Ґаладза, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні; Дар’я Лисак, радниця з питань розвитку бізнесу Посольства Канади в Україні; Анетта Антоненко, видавчиня; Олександра Коваль, директорка Українського інституту книги; Ірина Батуревич, начальниця аналітичного відділу Українського інституту книги.

 

Подія на фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект