Календар подій

15/04

Ірина Ціборовська-Римарович презентує дві книги з історії друкарства

Київ

15:00 вул. Лаврська, 9

Ірина Ціборовська-Римарович презентує дві книги з історії друкарства

Кандидатка історичних наук Ірина Ціборовська-Римарович запрошує на презентацію двох власних видань з історії друкарства XVIII століття.

Перша книжка: «Видання друкарні Луцького домініканського монастиря (1787-1836) у фондах Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського», друга «Друкарня Бердичівського монастиря босих кармелітів. Історія та видавнича діяльність. 1758-1844».

 

Ірина Ціборовська-Римарович – українська книгознавиця, історикиня, бібліотекознавиця, бібліографка стародруків. Працювала в Національній бібліотеці України імені В.І.Вернадського, стала фахівцем з унікальним досвідом вивчення та опису стародруків. У бібліотеці захистила кандидатську дисертацію та здобула звання старшого наукового співробітника.

 

У колі наукових зацікавлень Ірини Ціборовської-Римарович – давні книжкові пам’ятки, широкий спектр проблем з історії приватних книгозбірень та бібліотек католицьких монастирів на теренах України, бібліографічна реконструкція їхніх фондів, діяльність друкарень XVII–XIX ст. етнічних українських земель, книжна культура України та Речі Посполитої XVII–XVIII ст., маргіналістика та джерелознавство.

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект