Календар подій

2.06

Київ

15:00 - 16:00 Лекторій Книжкового Арсеналу

ЮНІСЕФ презентує книжку казок «Іскорки суперсил», яка розвиває навички дошкільнят

На цьогорічному «Книжковому Арсеналі» Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні презентує збірку навчально-розвивальних історій «Іскорки суперсил».

Ці оповіді допоможуть  дітям від 2 до 6 років навчитися краще ладнати з однолітками й дорослими, розуміти свої емоції, дізнатися більше про навколишній світ й опанувати інші необхідні в цьому віці навички. 

 

 

Книжка «Іскорки суперсил» містить 16 казок з персонажами Міо, Пум, Бринь і Жуж. Вони опиняються в ситуаціях, знайомих кожній дитині, і застосовують свої «суперсили» — знання і навички. Діти впізнають себе у певних вчинках казкових героїв і знайомляться із 16 навичками, які вони мають опанувати в цьому віці: розуміння сенсорних відчуттів й емоцій, креативність, безпечна поведінка, самостійність, відповідальне ставлення, взаємодія з дорослими тощо. Щоб закріпити їх, кожну казку доповнюють цікаві вправи й завдання.

 

 

Книжка доступна безплатно у кількох форматах — друкованому, електронному й аудіо. Друковану книгу ЮНІСЕФ розповсюдить серед батьків дошкільнят на прифронтових територіях, а також презентує на «Книжковому Арсеналі» 2 червня. А її електронну та аудіоверсії можна читати, слухати й завантажити на платформі «НУМО», YouTube-каналі ЮНІСЕФ в Україні та у застосунках Yakaboo, MEGOGO, Слухай, Абук.

 

Книжка створена Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні разом з українськими письменницями Марією Артеменко, Настею Музиченко та Галиною Ткачук під психологічним, педагогічним та літературознавчим супроводом Світлани Ройз, Соломії Бойкович та Тетяни Стус

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект