Календар подій

ЮНІСЕФ, ВООЗ та IPA запускають проєкт онлайнчитань для дітей «Read the World»

Міжнародна асоціація видавців спільно з ЮНІСЕФ і Всесвітньою організацією охорони здоров’я запускає проєкт онлайнчитань дитячої літератури «Read the World». Ініціатива стартує 2 квітня, у Міжнародний день дитячої книги.

У межах проєкту найвідоміші дитячі письменники з всього світу будуть читати уривки зі своїх книжок через соціальні мережі. Метою «Read the World» є підтримка дітей та молодих людей, які через коронавірус живуть в умовах ізоляції.

 

«Всесвітня організація охорони здоров’я прагне боротися з пандемією COVID-19 на всіх фронтах, особливо коли йдеться про захист молоді, – прокоментував генеральний директор організації Тедрос Адганом Ґебреєсус. – Ми розуміємо, що багато людей відчувають страх і занепокоєння, і знаємо, що радість читання може зменшити напругу і подарувати надію».

 

Проєкт розпочне італійська письменниця, авторка понад 100 книжок Елізабетта Дамі. Вона здобула світову популярність завдяки серії дитячих видань про Джеронімо Стілтона. Ця серія перекладена на 50 мов та видана в кількості понад 180 мільйонів примірників.

 

В Україні книжки про Джеронімо Стілтона видає видавництво «Ірбіс-комікси». Зокрема, з 2015 року вийшли  книжки «Відкриття Америки», «Таємниця Сфінкса», «Шахраї в Колізеї», «Слідами Марко Поло» та «Динозаври наступають».

 

Онлайнчитання пройдуть о 19 годині (за київським часом) англійською мовою зі сторінки письменниці в інстаграмі.

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект