Календар подій

Юрій Андрухович та Левко Довган запрошують на фестиваль «Озерце»

У крихітному, практично безлюдному селі на межі Івано-Франківської і Тернопільської областей відбудеться фестиваль усної оповіді «Озерце».

Фестиваль усної оповіді «Озерце» – це змагання у майстерності розповідати історії, простір для живого спілкування і спроба наповнити голосами красиве місце, яке поступово стає безлюдним.

 

У програмі фестивалю – тільки усна оповідь: тобто, розповідання історій вживу, голосом, без жодних допоміжних засобів: гаджетів, надрукованих текстів, суфлерів тощо.

 

«Це така собі спроба поставити акцент, привернути увагу до такої цінності, як жива розмова, живе спілкування, якого ми позбуваємося – часом добровільно, а часом – в силу різних обставин. Зрештою, карантинні обмеження, які досі тривають, також нас обмежували і обмежують у живому спілкуванні. Тому тут створюється майданчик, простір для того, щоб показати себе як оповідача, людину, яка може майстерно розповісти історію. Більше того, зацікавити цією історією інших», – розповідає співорганізатор фестивалю Левко Довган.

 

На фестивалі передбачені три номінації:

  • оповідь страшна;
  • оповідь смішна;
  • оповідь любовна.

 

Кожен учасник повинен буде розповісти коротку історію в одному з цих жанрів. Розповіді оцінюватиме журі у складі письменника, перекладача, публіциста Юрія Андруховича, письменниці та перекладачки Катерини Калитко та есеїста, перекладача Олександра Бойченка. Журі братиме до уваги, у першу чергу, невербальні сигнали оповідача: міміку, жестикуляцію, тембри, інтонації – ті речі, які спонукають слухати, вірити, подобатись слухачам.

 

Для переможців у кожній з номінацій передбачені по три винагороди:

  • 1 місце – 5 тис. грн;
    2 місце – 3 тис. грн;
    3 місце – 2 тис. грн.

Умови участі

Зголоситися може будь-хто, хто досяг повноліття – з будь-якої точки світу. Обов’язковим критерієм розповіді є українська мова, організатори вітають використання усіх її діалектів. Один учасник може розповісти лише одну історію. Для відбору у зголошенні потрібно прикріпити посилання на відео, тривалістю до 5 хв, із записом будь-якої вашої розповіді. За результатами попереднього відбору, журі оголосить учасників фестивалю. Дедлайн подачі заявок – 20 липня.

 

Зголоситися на подію

 

Подія у фейсбуці

 

Анонс підготовлений за матеріалом «Оповідь страшна, смішна й любовна: що прозвучить на фестивалі “Озерце”»

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект