Календар подій

Іван Андрусяк презентує нову книжку «Сірка на порох»

Видавництво «Фонтан казок» запрошує на презентацію історично-пригодницької повісті Івана Андрусяка «Сірка на порох».

Популярний український дитячий письменник, лауреат премії імені Лесі Українки Іван Андрусяк презентує нову прозову книжку «Сірка на порох». Це історично-пригодницька повість, яка відкриє вам нову грань Андрусяка-письменника і неодмінно подарує читацьку насолоду.

Про що ж йдеться у книжці?

Травень 1637 року, містечко Березань неподалік від Переяслава. Дівчинка, яка має дивне прізвисько Сірка, наглядає вночі за копальнею з видобутку селітри. Та ось на копальню вриваються розбійники, щоб при світлі багаття допитати двох викрадених незнайомців — козака і єврея. Заховавшись у могилі, Сірка стає свідком допиту і дізнається дещо дуже таємне і небезпечне…

 

Хімічна промисловість «із могил», таємниці виготовлення пороху, погоня на болотах, шабельний двобій, ґаджети ХVІІ століття і ще чимало цікавинок та дивовиж чекають на тебе в новій повісті одного з найулюбленіших сучасних українських дитячих письменників Івана Андрусяка. Історія про дружбу і зраду, про підлість і честь, про зародження перших почуттів і одвічну українську проблему самоусвідомлення.

 

 

Учасники: письменник Іван Андрусяк, художниці Надія Дойчева-Бут і Ольга Московченко.

 

Подія на фейсбуці

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект