Дитяча проза і поезія

400₴

Елена Фавіллі, Франческа Кавалло. Казки на ніч для дівчат-бунтарок

Фавіллі Е., Кавалло Ф. Казки на ніч для дівчат-бунтарок / Елена Фавіллі, Франческа Кавалло; пер. з англ. Т. Савчинська ; іл. А. Сезон. ‒ Київ : #книголав, 2018. ‒ 224 с.

 

«Казки на ніч для дівчат-бунтарок» – збірка розповідей про життя ста надзвичайних жінок, проілюстрована портретами авторства відомих ілюстраторок з різних країн світу. Деякі з героїнь книжки жили давно, деякі – наші сучасниці. Деякі походять із багатих родин, деякі в дитинстві злидарювали. Деякі відомі на весь світ, а про деяких намагалися зумисно забути. Але кожна з них по-своєму змінила світ. Їхні таланти вражають, вчинки надихають, досягнення та відкриття стали важливою частиною історії людства. До книжки увійшли життєписи Коко Шанель, Джейн Остін, Йоко Оно, Маргарет Тетчер, Марія Каллас, Марія Кюрі, Гілларі Клінтон та інші.

 

Важливо, щоб дівчата усвідомлювали перешкоди, які на них чекають. Не менш важливо, щоб вони знали: ці перешкоди здоланні. І можна знайти спосіб не лише їх подолати, а й усунути для тих, хто прийде опісля – так само, як зробили ці видатні жінки. Кожна з сотні історій у цій книжці доводить, що серце, сповнене довіри, може змінювати світ.

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект