Календар подій

Хататон 2.0 Hack the Culture приймає заявки учасників

Хататон 2.0 від House of Europe — це програма з 48 інтенсивних годин онлайн, людей та команд, відомих менторів й активної взаємодії. Результатом якої стане генерування нових ідей, що трансформують та адаптують культуру та культурні проєкти до посткарантинної реальності.

 

У кожній команді будуть розробники, продуктологи, аналітики, маркетологи, журналісти, письменники, діячі культурного сектору, менеджери культурних програм, підприємці креативних індустрій, графічні та веб-дизайнери тощо.  Учасники можуть  запропонувати ідеї зі сфери музики, театру, кіно, видавничої справи, урбаністики, медійних проєктів, візуального мислення. А потім їх презентувати та отримати кошти на реалізацію.

 

30 000 євро — загальний призовий фонд. Команди з найінноваційнішими проєктами виграють 3 000 євро. Автори цікавих ідей із високим потенціалом — підтримку на реалізацію в 1 000 євро.

 

Приєднатися до хакатону можна як учасником проєкту, так і ментором. Учасники збирають команду та шукають ідеї. Ментори ділитимуться експертизою та допомагатимуть командам під час хакатону.

 

Хакатон відбудеться 16 та 17 липня. 18 липня заплановані презентації команд, пітчинг ідей та оголошення переможців. Реєструватися можна до 16 липня включно.

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект