зіркова підтримка

Кінг: Російським письменникам треба заткнути рота

21.07.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Російські пранкери взяли інтерв’ю у Стівена Кінга, вдавши із себе президента України. Його опублікували на російських ресурсах.

В інтерв’ю з’ясувалося, що на думку Кінга, російських авторів необхідно заборонити, не давати їм писати. 

 

«У всіх людях можна знайти щось, щоб опорочити їх. У всіх є недоліки. Ми люди, є речі, які ми робимо… Іноді це вибір із двох лих. А ще є правильні речі й правильний вибір. Знаєте, загалом я думаю, що Бандера — велика людина. І ви великий. Viva Україна!» — сказав Кінг «Зеленському». 

 

Кінг пообіцяв створити книжку про справжнє лице росіян, зокрема на пропозицію пранкерів написати твір про зґвалтування бійців «Азова» російською армією, він відповів, що подумає, яким чином варто розповісти світові про «Азовсталь».

 

Також Кінг вважає гідними людьми Володимира Зеленського і Степана Бандеру, не порівнюючи їх.

 

«Дуже важливо показувати це усьому світу, щоб увесь світ щодня стежив за новинами з України. Не можна дозволити іншим новинам взяти першість», — наголосив Стівен Кінг.

 

Згодом у своєму твіттері Кінг написав, що його розіграли, а він не знає нічого про те, хто такий Степан Бандера, та спростував свої слова про нього.

 

 

Як повідомлялося,  Кінг також закликав підтримати Україну попри можливі негативні наслідки, бо «це правильно», а також зазначив, що владімір путін зробив велику помилку, забувши, що більше не має справу з Дональдом Трампом.

 

Читайте також: Стівен Кінг: путіна потрібно прибрати до того, як він нас усіх уб’є