Календар подій

КМ-Букс презентує переклад бестселеру Рейчел Меддоу «Прорив»

Політичний блогер Олег Пономарь та перекладачка Аліна Акуленко презентують бестселер Рейчел Меддоу «Прорив». Видання 2020-го вийшло українською у видавництві КМ-Букс.

«Прорив» — це заклик стримати лева: припинити субсидування найбагатшого бізнесу, боротися за прозорість, перевірити можливості та ступінь впливу найбільш руйнівної на сьогодні галузі у світі. Ніколи ще ставки не були такими високими. Як пише Меддоу: «Демократія або виграє, або зникає».

 

Авторка книги — Рейчел Меддоу, доктор політичних наук, журналістка, радіоведуча, має власне шоу на каналі MSNBC. Здобула ступінь бакалавра в галузі державної політики в Стенфордському університеті і докторський ступінь з політології в Оксфордському університеті. Перша її книга про американську військову силу теж стала бестселером за версією The New York Times.

 

Координатором проєкту та автором передмови до українського видання став Олег Пономарь, український блогер, політичний оглядач. Найпопулярніший блогер України згідно з опитуванням ICTV 2017 року.

 

Отримати його автограф та поспілкуватися про видання можна буде під час презентації.

 

Деталі заходу за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект