#книголав

«Книга-мандрівка. Україна» стане мультсеріалом

06.11.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На основі видання «Книга-мандрівка. Україна» знімуть мультиплікаційний серіал. Про це повідомляє прес-служба агенції Green Penguin.

Мультсеріал побачить світ наприкінці листопада на сервісі YouTube. Його героями стануть всесвітньо відомі українці, об’єкти та події — на жаль, не завжди добре знані на батьківщині.

 

Події перших п’яти серій (дивитися!) будуть розгортатися у Харкові та Римі, в Одесі та Гватемалі, на Полтавщині та в США.

«Історії успіху, наукові відкриття та культурні досягнення зображено у легкому форматі едьютейнмент. Такий підхід поєднує яскраву мультиплікацію з навчально-пізнавальним фактажем та історичними подіями, — говорить авторка книги та креативна продюсерка мультфільмів Ірина Тараненко. — За нашим задумом, мультфільми мають заохотити відкривати Україну не лише дітей, але й дорослих».

 

Мультсеріал «Книга-мандрівка. Україна» створюється за підтримки Українського культурного фонду та в межах проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ).

 

«Книга-мандрівка. Україна» вийшла цього року у видавництві «Книголав». Це великоформатне видання, де кожна область України представлена ілюстрованою картою, сповненою цікавих, важливих, але часто маловідомих фактів про кожен край. Під одною обкладинкою зібрано 30 яскраво ілюстрованих карт: Україна, Київ, Львів, Одеса, Харків, 24 області та Крим. Особистості, що надихають, дива природи, історичні події, культурні феномени, архітектурні шедеври, визначні винаходи та економічні об’єкти.

 

Раніше повідомлялося, що на презентацію «Книга-мандрівка. Україна» у Києві зареєструвалися майже 300 людей, але фактична кількість гостей склала понад 500, що значно перевищила оцінку організаторів.

 

Як відомо, Анімаційну стрічку «Причинна» покажуть на кінофестивалі CINANIMA у Португалії.