книгарня

Книгарня, у якій дискутують про книжки за кухлем пива

11.01.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В Індіанаполісі, столиці американського штату Індіана, уже 5 років успішно функціонує пивно-книжкова крамниця Books & Brews. Про це пише The New York Times.

 

Пивна книгарня розташована на крайній півночі Індіанаполіса, в глушині, у скромному торговому центрі посеред магазинів продовольчих товарів.

 

 

У Books & Brews поряд із книжковими стелажами розташовані дерев’яні столи, столики для настільних ігр та барна стійка.

 

 

За час існування пивна книжкова крамниця стала також центром культурного життя, де відбуваються різноманітні літературні заходи, музичні вечори, змагання з настільних ігр та ін.

 

 

«Основний недолік книгарень в тому, що вони є тихим місцем, в якому люди не мають змоги спілкуватися. Коли ви заохочуєте людей гуляти навколо, у вас є книжки, настільні ігри і музика, яка вдихає життя у простір, ви створюєте основу для соціальної взаємодії», – пояснив засновник Books & Brews Джейсон Вюрфель.

 

 

Books & Brews відкрилася у березні 2014 року. Місце для людей, які «читають, п’ють і спілкуються» відразу привабило відвідувачів. За рік Вюрфелю довелося удвічі збільшити площу книгарні.

 

 

«Були ночі, коли я просто бігав у Home Depot купувати розкладні стільці, щоб люди мали де сісти», – розповів він.

 

У крамниці продають переважно вживані книжки за єдиною ціною у 3 долари. Для дітей тут є куточок з дитячими книжками та ретро-установкою для відео-ігр.

 

Читайте також про першу книгарню з платним входом у Токіо.

 

Раніше ми писали про «Інтермеццо»  у Чернігові, «Книгарню-кав’ярню» в Одесі, «Calamarius» у Рівному, «Українську книгу» + «Literatur Cafe» у Чернівцях, книгарню-кав’ярню у Миколаєві, київські інді-книгарню «Хармс»«Наш Формат»«Довженко. Книги. Кава. Кіно», «Мою книжкову полицю», «Барбукан» та інші.