Календар подій

Конкурс художнього репортажу «Самовидець» приймає твори учасників

Конкурс художнього репортажу ім. Майка Йогансена «Самовидець» розпочав прийом робіт від учасників. Цього року тема для творів «Коли ми кохаємо». Кінцевий термін подачі робіт: 25 січня 2021 року.

Тема про кохання — життєствердна й безмежна за творчими можливостями. Вона дає простір не лише для ліричних історій, а й для гострих сюжетів, неочікуваних героїв та героїнь, історій, переповнених необдуманими вчинками, й історій, сюжети яких спираютьсяна добре сплановані дії героїв. Історій про любов, яка рятує, і про любов, яка руйнує.

 

Організатори чекають на дуже різні історії: історичні репортажі-реконструкції, історії кохання, що зароджується на війні й у час пандемії. Гостросюжетні й буденні, дивовижні й ліричні, такі, що викликають обурення і роздратування, й такі, що надихають. На репортажі, які розповідають, що відбувалося, відбувається і може відбуватися, коли ми кохаємо.

 

10 найкращих репортажів будуть опубліковані у збірці «Veni, Vidi, Scripsi». Переможець конкурсу отримує право видати свою книжку репортажів у видавництві «Темпора».

 

Авторам-переможцям передбачена фінансова винагорода:

  • І місце — 10 000 гривень,
  • ІІ місце — 7 000 гривень,
  • ІІІ місце — 5 000 гривень.

 

Готові тексти потрібно надсилати на адресу samovydets@gmail.com. Результати конкурсу оголосять 25 березня 2021 року.

 

Обсяг репортажу: до 40 000 знаків. Решта деталей конкурсу за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект