Нон-фікшн

Білл Брайсон. Коротка історія майже всього на світі. Від динозаврів і до космосу

Білл Брайсон. Коротка історія майже всього на світі. Від динозаврів і до космосу / Білл Брайсон ; Олена Замойська. — Київ : Наш формат, 2018. — 472 с. ISBN: 978-617- 7513-04- 8

 

Науково-популярний бестселер, що здобув відзнаку Aventis Лондонського королівського

товариства та Міжнародну премію Рене Декарта. Якщо у школі ви захоплено розглядали схему внутрішньої будови Землі чи із цікавістю вивчали сполуки хімічних елементів, ця книжка напевне стане вашою улюбленою. Якщо ж наука видається вам нудною й незрозумілою, Білл Брайсон переверне ваші уявлення! Роками вивчаючи наукові праці та спілкуючись з антропологами, математиками, астрономами й фахівцями інших наук, автор оповідає історію про все на світі: від Великого вибуху й до розквіту цивілізації.

Білл Брайсон — британський письменник родом зі США, колишній ректор Даремського університету й почесний член Лондонського королівського товариства. Автор понад 20 книжок туристичної та наукової тематики, серед яких «Прогулянка лісами» («Наш формат», 2017). Свого часу працював у виданнях Times та Independent. Офіцер Ордену Британської імперії.

 

«Кожен атом, з якого складаєтеся ви, майже напевно побував у складі декількох зірок і був частиною мільйонів організмів, аж поки не став вами. Кожен із нас складається з такої величезної кількості атомів, і всі ми піддаємося такій нещадній переробці після смерті, що значна кількість наших атомів колись цілком могли належати Шекспірові»

 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект