Нон-фікшн

Білл Брайсон. Коротка історія майже всього на світі. Від динозаврів і до космосу

Білл Брайсон. Коротка історія майже всього на світі. Від динозаврів і до космосу / Білл Брайсон ; Олена Замойська. — Київ : Наш формат, 2018. — 472 с. ISBN: 978-617- 7513-04- 8

 

Науково-популярний бестселер, що здобув відзнаку Aventis Лондонського королівського

товариства та Міжнародну премію Рене Декарта. Якщо у школі ви захоплено розглядали схему внутрішньої будови Землі чи із цікавістю вивчали сполуки хімічних елементів, ця книжка напевне стане вашою улюбленою. Якщо ж наука видається вам нудною й незрозумілою, Білл Брайсон переверне ваші уявлення! Роками вивчаючи наукові праці та спілкуючись з антропологами, математиками, астрономами й фахівцями інших наук, автор оповідає історію про все на світі: від Великого вибуху й до розквіту цивілізації.

Білл Брайсон — британський письменник родом зі США, колишній ректор Даремського університету й почесний член Лондонського королівського товариства. Автор понад 20 книжок туристичної та наукової тематики, серед яких «Прогулянка лісами» («Наш формат», 2017). Свого часу працював у виданнях Times та Independent. Офіцер Ордену Британської імперії.

 

«Кожен атом, з якого складаєтеся ви, майже напевно побував у складі декількох зірок і був частиною мільйонів організмів, аж поки не став вами. Кожен із нас складається з такої величезної кількості атомів, і всі ми піддаємося такій нещадній переробці після смерті, що значна кількість наших атомів колись цілком могли належати Шекспірові»

 

Номер стенду:

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект