Календар подій

Litosvita запускає першу грантову програму

Стартував прийом заявок на отримання грантів на безкоштовне річне навчання у школі сучасної літературної індустрії та комунікацій Litosvita.

«Litosvita 9 років допомагає людям творчих професій зростати, знаходити однодумців і реалізовуватися. Наразі у ході конкурсного відбору ми надаємо унікальну можливість отримати грант на річне навчання, що дозволить вам професійно зростати, незалежно від економічних умов», ― пишуть на платформі.

 

Напрями навчання, які за рік може пройти стипендіат: письменницька майстерність (зокрема річну програму письменницької майстерності), редагування, сценаристика і сторітелінг, журналістика та соціальні медіа, копірайтинг, переклад, книжкова ілюстрація та дизайн, видавнича справа, ділове листування та комунікація.

 

Загалом учасники зможуть пройти більше 20 навчальних програм за рік. Ця програма підходить для всіх, хто хоче розвиватися і реалізувати себе як письменник, автор нон-фікшн, редактор, перекладач, копірайтер, журналіст, видавець або в іншій професії, пов’язаній з текстом і комунікаціями.

 

Прийом заявок триває до 21 вересня. Результати конкурсного відбору оголосять 27 вересня.

 

Litosvita — школа сучасної літературної індустрії та комунікацій. Заснована у 2013 році в Києві.

 

Детальна інформація та реєстрація за посиланням. 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект