Facebook

Лише 3,6 млн українців зареєстровані в LinkedIn

07.08.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Більшість українців мають акаунти в розважальних соціальних мережах, але лише 3,6 млн зареєстровані в LinkedIn. Про це йдеться в аналізі GlobalLogic.

LinkedIn переважно використовують ІТ-компанії в Україні для пошуку спеціалістів. Наприклад, понад 26% консультантів GlobalLogic знайшли свою позицію в компанії через LinkedIn.

 

«Рекрутери, як в Україні, так і за її межами, шукають кандидатів у соціальних мережах. Наприклад, у 2022 році 39% кандидатів у світі знайшли роботу через соцмережі, зокрема з допомогою LinkedIn чи Facebook. Тому сьогодні особливо важливо приділяти увагу тому, як ваш профіль виглядає і чи достатньо в ньому інформації – так маєте шанси потрапити в топ пошукового результату», – розповідає  директорка з рекрутингу в GlobalLogic Юлія Шмуля. 

 

Крім того, зазначають, що в Україні зросла кількість користувачів соціальних мереж. Станом на липень 2022 року ними користується близько 76,6% українців. 

 

Telegram, як джерело інформації, обирають 66% українців, 61% – YouTube, 58% – Facebook. 

 

В YouTube зареєстровано понад 28 млн українських користувачів, в Instagram – понад 16,1 млн, у Facebook – 15,45 млн. TikTok має більше ніж 10,55 млн українських користувачів. При цьому на початку 2022 року кількість зареєстрованих українських користувачів LinkedIn становила 3,6 млн осіб.

 

Водночас за минулий рік кількість користувачів соціальних мереж у світі зросла на 227 млн і станом на початок липня 2022 року досягла 4,7 млрд. За останні 12 місяців глобальна база користувачів соціальних мереж зросла більш ніж на 5% і становить 59% від загального населення планети.

 

Нагадаємо, що частка українців, які читають або переглядають новини постійно, знизилась.

 

Як відомо, у соціальній мережі LinkedIn у переліку мов у налаштуваннях з’явилася українська.