Календар подій

Макс Кідрук проведе лекцію для підлітків у Рівному

Український письменник Макс Кідрук проведе у Рівному лекцію для підлітків-переселенців і місцевої молоді віком від 14 до 18 років.

Тему розповіді спікер тримає у таємниці.

 

Зустріч проходитиме 21 вересня о 17:00 у готелі «Рейкарц Оптіма» (вул. Словацького, 9). Вона відбудеться у межах проєкту «Наука єднання», який реалізовує громадська організація STEM is FEM за підтримки програми «Єднання заради дії». Вхід безкоштовний за умови попередньої реєстрації за посиланням.

 

Під час зустрічі підлітки можуть поспілкуватися з письменником та поставити свої запитання. А після цього учасники матимуть змогу проконсультуватися з психологом та отримати корисні поради з адаптації до нових умов.

 

«Ми намагаємось допомогти якомога більшій кількості підлітків, які зараз опинились у складних обставинах. Тому ми постійно вдосконалюємо наш проєкт – залучаємо нових спікерів серед митців, науковців, айтівців та різноманітних фахівців. А оскільки десятки підлітків з інших міст теж цікавилися можливістю долучитися до клубів, ми запустили онлайн-зустрічі», – розповідає координаторка проєктів STEM is FEM та «Наука єднання» Єлізавета Коренко.

 

Офлайн-зустрічі у рамках проєкту «Наука єднання» відбуваються раз на два тижні у шістьох містах України: у Львові, Чернівцях, Рівному, Полтаві, Хмельницькому та Вінниці. Також STEM is FEM регулярно влаштовує онлайн-зустрічі. Реєстрація на них – за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект