Календар подій

10/02

Мандрівник Масим Беспалов під час презентації розповість про подорож Ірландією

Київ

19:00 онлайн-подія

Мандрівник Масим Беспалов під час презентації розповість про подорож Ірландією

У рамках проєкту «Книжкових вечорів із PEN Ukraine» (#PEN_book_evening) відбудеться презентація нової книжки Максима Беспалова «Усе, що ви знаєте про Ірландію, — правда, але…» (Віхола). Модеруватиме зустріч письменник Олег Коцарев. Під час презентації глядачі зможуть поставити запитання автору в коментарях до трансляції.

«Усе, що ви знаєте про Ірландію, — правда, але…» — це книжка про мандри Ірландією — подорожі її пабами, скелями та музеями, книжку розмов із найрізноманітнішими людьми — від члена ІРА до хранителя ірландської мови, книжку-провідник до місць і подій, які не завжди знайти на карті чи в книжці з історії. Книжку, після якої неможливо не закохатися в Ірландію.

 

Автор пише про дві іпостасі Смарагдового острова. Справжні мури тут розділяють міста навпіл. Аби оберігати мову, якою в побуті майже ніхто не говорить, призначають спеціальну людину. Тут пам’ятають сутички на вулицях міст між католиками й протестантами, прихильниками незалежності та поціновувачами статусу-кво, а місцеві досі насторожено ставляться до всіх, хто вирішить залишитися в Ірландії надовго. З іншого боку, це місце, де в оперному театрі вам запропонують 9 різновидів пива, а на вулицях Белфасту вихвалятимуться тим, що “Титанік” (так, той самий) збудовано саме тут.

 

У своїй книжці Максим Беспалов познайомить вас з обома боками острова. Він розкаже про його трагічну історію й неймовірне повсякдення, познайомить з ірландцями та проведе маршрутами, яких не знайти в путівниках.

 

Максим Беспалов — мандрівник і письменник. Понад 10 років займався журналістикою, однак покинув роботу, бо зрозумів, що вона більше не приносить задоволення. З 2015 р. працює з компанією Hakuna Matata Expeditions, організовуючи авторські тури в десятки країн на різних континентах. Побував у 70 країнах світу, частину з яких описав у власних книжках.

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект