Дитяча проза і поезія

Олег Чаклун. Мікробот і Той, кого нема

Чаклун О. Мікробот і Той, кого нема / Олег Чаклун; художниця Яна Любарська. – К.: Фонтан казок, 2018. – 64 с., іл. (Серія «Добра фантастика») ISBN 978-617-7262-60-1

Четверта книжка пригод маленького робота Мікробота — справжнього супергероя сучасних українських дітей. Цього разу нас чекають карколомні мандрівки в часі: від дня створення Робопланети до… кількох митей перед тим, як вона має загинути. Чи вистачить цих кількох митей Мікроботу і його друзям, роботам Веселки, для того, щоб урятувати рідну планету? Яку роль у всьому цьому відіграє Той, кого нема — і навіщо його нема, і як він є?
Надсучасні технології, суперможливості, дива техніки органічно поєднуються в новій книжці найтаємничішого сучасного українського дитячого письменника Олега Чаклуна з живими традиціями доброї казки.

 

Місто маленькими краплями звисало з величезних рослин, немов уранішня роса. Ці краплі, трохи витягнуті, скидалися на прозорі бурулі, які не розтанули ще з торішньої зими.
Маленький робот ішов містом і щось собі під ніс бубонів. Вигляд він мав доволі дивний: різнокольорові деталі, що випирали в усі боки, очевидно, від початку були не його. Ноги радше заважали роботові рухатись, аніж допомагали. Зелена рука була довша за червону, вже добряче побиту іржею.

Номер стенду: Торгові намети у подвір’ї Палацу мистецтв та Палацу Потоцьких №65, 107;Стенд на галереї №004;Торговий намет на пр. Свободи №33.

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект