УІК

Міністерство погодило план роботи Інституту книги на 2020 рік

17.01.2020
інститут книги

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Український інститут книги погодив план роботи на 2020 рік з Міністерством культури, молоді та спорту. Про це повідомляється на офіційному сайті УІК.

 

Згідно з повідомленням, у 2020 році УІК працюватиме за чотирма основними напрямками: Навички та мода, Доступність, Пропозиція та Культурна дипломатія.

 

Так Інститут візьме участь у 6 міжнародних виставках: Вільнюський книжковий ярмарок, Лондонський книжковий ярмарок, Паризький книжковий ярмарок, Болонський ярмарок дитячої книги, Франкфуртський книжковий ярмарок, Варшавський книжковий ярмарок.

 

Також буде започатковано програму підтримки перекладів української літератури Translate Ukraine, яку торік анонсували у Франкфурті, і розпочато програму «Нова українська книга».

 

Цього року УІК продовжить програму поповнення бібліотечних фондів, проте уже із пріоритетом на дитячу та юнацьку літератури.

 

Також Інститут стане співорганізатором та підтримуватиме різні всеукраїнські книжкові ярмарки, виставки та конкурси.

 

У планах роботи також — низка всеукраїнських досліджень.

 

Нагадаємо, що 14 листопада Верховна Рада прийняла державний бюджет на 2020 рік і затвердила зокрема видатки на Український інститут книги.

 

Раніше ми повідомляли, що «Українська правда» та Український інститут книги запустили шоу літературних подкастів «Ранкова доза».