Дитяча проза і поезія

Джорджія Бінг . Моллі Мун і музичне чудовисько

Моллі Мун і музичне чудовисько / Джорджія Бінг ; переклад з англ. Єлизавети Коротяєвої, Наталії Косенко ; ілюстрації Марина Пузиренко. — Х. : ВД «Школа», 2018. — 240 с. ISBN 978-966-429-380-5

Після шалених пригод із захопливими перетвореннями Моллі Мун повертається додому і береться за навчання. Та раптом усе змінюється, коли дівчинка дістає чарівну золоту монету із зображенням ноти, яку отримала від виховательки-злодійки. Цього разу Моллі разом із новими друзями-музикантами вирушає до Японії. І тепер за допомогою монети Моллі Мун зможе стати справжньою зіркою і підкорити увесь світ! Для дітей середнього шкільного віку.

Моллі завмерла, а потім побачила очі, що витріщилися прямо на неї. Вона зразу схопилася.
— Не бійся.
Із кущів вийшов лисуватий сивий чоловік у твідовому костюмі й темних окулярах. На його зморшкуватому обличчі ніс здавався величезним, а сам джентльмен виглядав вельми старомодним. Він говорив з англійським акцентом. Моллі стало моторошно: вона не сумнівалася, що бачила його раніше, та навіть під загрозою смерті не змогла б згадати, де саме. Дівчинка позадкувала на кілька кроків.
— Моллі, будь ласка, зачекай. — Чоловік нахилився до неї.

Номер стенду: 234

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект