Календар подій

Михайло Винницький презентує нову книжку

Михайло Винницький презентує нову книжку «Український Майдан, російська війна. Хроніка та аналіз Революції Гідності». Автор розкаже про роботу над твором, рефлексії щодо буремних подій кінця 2013 р. та останніх років, їх сприйняття й оцінку сучасниками, різні виміри протестів, західну аудиторію та роль Майдану.

 

У книжці детально та послідовно висвітлено події в Україні 2013–2018 рр. Ця історична праця поєднує в собі точку зору науковця і спостерігача-учасника, який брав активну участь у протестах. Під час Революції Гідності Михайло Винницький був постійним коментатором англомовних ЗМІ, здійснював аналіз поточних подій у своєму блозі «Думки з Києва».  Текст уперше побачила світ у 2019 році англійською мовою та стала внеском автора у відстоювання позицій України в її довголітній інформаційній війні.

 

Михайло Винницький народився в Канаді і там проживав до 27 років. У 2003 році він отримав докторський (PhD) ступінь в Кембриджському університеті (Великобританія) і далі переїхав в Україну, отримавши українське громадянство в 2019 році. Михайло викладає на кафедрі соціології Києво-Могилянської Академії, а також у Львівській бізнес школі УКУ. У роки після Майдану він був призначений радником трьох Міністрів освіти і науки України (С. Квіта, Л. Гриневич, Г. Новосад), а також обраний головою Національної команди експертів з реформування вищої освіти Еразмус+. Михайло Винницький – член Ради наставників Української Академії Лідерства. Він очолює секретаріат Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти із початку 2019 року.

 

Модераторка: Софія Опацька.

 

Вхід вільний за умов попередньої реєстрації.

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект