Календар подій

Мистецький конкурс від УІК

Український інститут книги запрошує подавати на конкурс культурно-мистецькі проєкти спрямовані на видання книжок за такими пріоритетними тематичними напрямами:

Художні та науково-популярні твори для різних вікових категорій читачів:

  • Історія України різних періодів у контексті боротьби за розбудову державності, суверенітету і незалежності.
  • Наші герої: біографії видатних українців (усі історичні періоди).
  • Здобутки та перспективи нескореної України. Розвиток України, як незалежної держави.

 

Твори для дітей та юнацтва, спрямовані на національно-патріотичне виховання, плекання демократичних цінностей, культурного розмаїття і міжкультурного діалогу, гендерної рівності, неприпустимості насильства, розвиток лідерства, екологічної самосвідомості, відповідальності за навколишній світ, критичного мислення.

Художні твори, пов’язані з відзначенням подвигів ветеранів війни, проявлених під час захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України:

  • Опис подій, пов’язаних із збройною агресією Російської Федерації проти України, починаючи з 2014 року і по сьогоднішній день.
  • Історії щодо участі у бойових діях Захисників та Захисниць України, в тому числі ветеранів війни, які після повномасштабного вторгнення Російської Федерації стали на захист незалежності України.
  • Щоденники безпосередніх учасників, які брали участь у стримуванні збройної агресії Російської Федерації проти України, щодо їх участі в бойових діях, а також щодо їх переходу від військової служби до цивільного життя.

Учасник має подати заявки не більше як на шість книжкових проєктів за одним або всіма пріоритетними тематичними напрямами.

Інститут фінансує усі прямі витрати:

  •  на підготовку, друк та доставку книжкових видань, що будуть здійснені учасником під час дії договору про виконання проєкту (оплата авторської винагороди та/або придбання прав на використання об’єкта права інтелектуальної власності; послуги з редагування, підготовка оригінал-макету, нарахування ЄСВ, військовий збір та ПДФО);
  • витрати на друк та витратні матеріали, пов’язані з друком;
  • витрати на доставку книжкової продукції (обсяг витрат на доставку не може перевищувати 5 відсотків їх вартості), за умови, що вищеперелічені витрати не були профінансовані учасником до моменту укладення договору з Інститутом.

 

Книжкові видання спрямовуються публічним бібліотекам для поповнення їх фондів.

 

Всі деталі щодо вимог та документів, які потрібно подати для участі в конкурсі, можна знайти за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект