Amazon

На Amazon змінили правила стосовно контенту, написаного штучним інтелектом

14.09.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Компанія оголосила про нові правила на своєму форумі Kindle Direct Publishing (KDP). У заяві йдеться: «Починаючи відсьогодні, коли ви публікуєте нову книжку або вносите зміни в опис вже опублікованого видання, вас запитуватимуть, чи створено цей вміст штучним інтелектом». KDP дозволяє авторам самостійно публікувати свої книжки та виставляти їх на продаж на Amazon.

 

Amazon також додав новий розділ до своїх рекомендацій щодо вмісту, присвячений штучному інтелекту. Розділ тепер містить визначення «контенту, створеного штучним інтелектом» і «контенту, створеного за допомогою штучного інтелекту», а також зазначає, що продавці не зобов’язані повідомляти, коли вміст створено за допомогою штучного інтелекту.

 

Згідно з визначення Amazon, контент, створений штучним інтелектом, — це текст, зображення або переклад, створені інструментом на основі штучного інтелекту. Контент, створений за допомогою штучного інтелекту, класифікується як контент, створений людьми, але інструменти штучного інтелекту використовувалися для редагування, уточнення, перевірки помилок або іншого вдосконалення.

 

Нові правила запровадили через кілька тижнів після того, як сайт видалив підозрілі книжки, створені ШІ, що імітували тексти справжніх авторів.

 

Нагадаємо, нещодавно на Amazon почали з’являтися книжки з біографією письменниці Вікторії Амеліної, ймовірно написані штучним інтелектом. У серпні 2023 року з Amazon видаляли книжки, написані ШІ під іменами справжніх письменників.

 

Джерело: The Guardian

Чільне зображення: chatgptsignin.com