Календар подій

На Книжковому Арсеналі відбудеться пре-презентація аудіозбірки «Вірші ночі»

На Книжковому Арсеналі відбудеться уперше пре-презентація аудіозбірки «Вірші ночі», що незабаром вийде в «Абук». Із нічних віршувань Мар’яни Савки та Сергія Осоки під час карантину постали «Вірші ночі». Тоді ж буде літературно-музичний перформанс у супроводі Тріо «Мар’яничі» відбудеться на музичній сцені.

 

Проєкт з’явився з експерименту в Facebook, який почали у перші місяці карантину Мар’яна Савка та Сергій Осока. Поціновувачі поезії спостерігали за тим, як у віршах розгортається історія ліричних героїв — чоловіка і жінки, кожного у своїй самотності, турбулентності, у своїй ізоляції. Ці тексти нагадують нам про події останнього року, про те, наскільки ми соціальні істоти та яким іншим став світ. Дуетне читання під акомпанемент піаніста Юрка Романіва і гітариста Сергія Гуріна, перемежоване піснями у виконанні Мар’яни.

 

Тріо «Мар’яничі» — творчий експеримент Мар’яни Савки, Сергія Гуріна й Юрка Романіва. Їхні композиції — мікс сучасної поезії та музики у жанрі блюзу, танго, босанови. У репертуарі тріо близько 30 авторських композицій. Існують три роки.

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект