Календар подій

13.11

Кропивниччина

Олександрія та Знам’янка

На Кропивниччині пройдуть читання Олени Степаненко і Світлани Тараторіної

У містах Олександрія та Знам’янка, що на Кропивниччині, відбудуться літературні читання й зустріч із письменницями Оленою Степаненко і Світланою Тараторіною. 

Подія пройде у межах проєкту Українського ПЕН «Мереживо. Літературні читання в містечках України». Модераторка заходів – Марія Титаренко.

 

Проєкт реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 

Більше про учасниць:

 

  • Олена Степаненко — поетка, журналістка, перекладачка. Авторка 6 поетичних збірок, дві останні вийшли у Швеції та Польщі. За переклад книжки Сергія Прилуцького «Геть дорослих» із білоруської мови отримала премію «Глиняний кіт». Учасниця творчих акцій та фестивалів, членкиня журі літературних конкурсів. Тексти Олени Степаненко були перекладені понад 10 мовами. Членкиня Українського ПЕН.

 

  • Світлана Тараторіна — письменниця, піар-менеджерка, журналістка. Авторка 2-х романів у жанрі фантастики, книжки для дітей про Марію Примаченко, коміксу, багатьох оповідань. Співзасновниця ютюб-проєкту «Фантастичні talk(s)». Лауреатка премій «Зоряна фортеця», «ЛітАкцент». Отримала нагороду Європейського товариства наукової фантастики. Членкиня Українського ПЕН.

 

Розклад зустрічей:

 

  • в Олександрії зустріч відбудеться 13 листопада о 13.30 в Бібліотеці для юнацтва (просп. Соборний, 100);

 

  • у Знам’янці подія запланована на 14 листопада о 15.00 у Міському палаці культури для читачів і читачок (вул. Михайла Грушевського, 30). 14.30 — зустріч для представників ЗМІ.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект