аудіокниги

На Megogo з’явилися аудіокнижки та подкасти

07.12.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Відеосервіс Megogo запустив напрямок аудіокнижок та подкастів. Про це йдеться у прес-релізі, який отримало Читомо.

 

Розділ аудіо буде доступний користувачам мобільного додатку Megogo.

 

Зазначається, що наразі оновлення можна встановити на мобільні телефони із системою Android, а за місяць — і на iOS. Доступ до більшості книжок платформа надає за умови передплати, але за деякі бестселери доведеться заплатити окремо — за аналогією до кінопрем’єр.

 

Зараз на сервісі можна прослухати близько 800 аудіокнижок. Водночас компанія обіцяє, що за найближчий місяць їхня кількість зросте до 4-5 тисяч і продовжуватиме зростати протягом усього наступного року. Також відеосервіс планує поповнити розділ аудіокнижками власного виробництва. Їх озвучуватимуть і професійні диктори, і автори видань.

 

Також користувачам Megogo стали доступні близько 100 випусків подкастів, які є безкоштовними. Вони поділені за тематиками, серед яких: історії про феномени, тренди, явища, процеси. Більшість випусків створені самою компанією, деякі — у партнерстві із популярними проєктами та брендами.

 

Раніше ми повідомляли, що в Україні з’явилося перше спеціалізоване видавництво аудіокнижок АБУК.

 

Нагадаємо, що нещодавно «Українська правда» та Український інститут книги запустили шоу літературних подкастів «Ранкова доза». 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект