аудіокниги

На Megogo з’явилися аудіокнижки та подкасти

07.12.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Відеосервіс Megogo запустив напрямок аудіокнижок та подкастів. Про це йдеться у прес-релізі, який отримало Читомо.

 

Розділ аудіо буде доступний користувачам мобільного додатку Megogo.

 

Зазначається, що наразі оновлення можна встановити на мобільні телефони із системою Android, а за місяць — і на iOS. Доступ до більшості книжок платформа надає за умови передплати, але за деякі бестселери доведеться заплатити окремо — за аналогією до кінопрем’єр.

 

Зараз на сервісі можна прослухати близько 800 аудіокнижок. Водночас компанія обіцяє, що за найближчий місяць їхня кількість зросте до 4-5 тисяч і продовжуватиме зростати протягом усього наступного року. Також відеосервіс планує поповнити розділ аудіокнижками власного виробництва. Їх озвучуватимуть і професійні диктори, і автори видань.

 

Також користувачам Megogo стали доступні близько 100 випусків подкастів, які є безкоштовними. Вони поділені за тематиками, серед яких: історії про феномени, тренди, явища, процеси. Більшість випусків створені самою компанією, деякі — у партнерстві із популярними проєктами та брендами.

 

Раніше ми повідомляли, що в Україні з’явилося перше спеціалізоване видавництво аудіокнижок АБУК.

 

Нагадаємо, що нещодавно «Українська правда» та Український інститут книги запустили шоу літературних подкастів «Ранкова доза».