Календар подій

На обороні правди: відбудеться аудіоспектакль за текстом протоколу із суду над Василем Стусом

Напередодні суду щодо книжки «Справа Василя Стуса» українські актори, поетки, письменники, видавці й музикантка приготували аудіоспектакль «На обороні правди» за текстом протоколу із останнього суду над Василем Стусом.

«На обороні правди» – це інсценування фінального судового засідання у справі Василя Стуса, що після нього поета відправили у заслання до табору «Перм-36».

 

У ролях аудіоспектклю: Максим Кідрук (Василь Стус), Олена Герасим’юк (Михайлина Коцюбинська), Олександра Гонтар (Світлана Кириченко), Саша Кладбіщє [гурт ZWYNTAR] (Валерія Андрієвська), Влад Сорд (Віктор Медведчук), Кшися Федорович (Альбіна Баннікова), Рамана Яремин (Свєтлана Ковальова) та інші. Веде «судове засідання» Євген Лір.

 

Трансляція відбудеться 9 липня о 20:00 на каналі «Chimeras Publisher» за посиланням.

 

Нагадаємо, Віктор Медведчук позивається до суду щодо захисту честі, гідності та ділової репутації і просить суд заборонити видання (виготовлення) та розповсюдження книжки «Справа Василя Стуса» і поширення будь-якої інформації про неї у ЗМІ й інтернеті. Окрім цього, він просить стягнути з Кіпіані та видавництва «Vivat» витрати на сплату судового збору та визнати частину інформації, наведеної в книзі, недостовірною.

 

Судове засідання щодо «Справи Василя Стуса» відбудеться 10 липня о 10:00 у Дарницькому районному суді за адресою: Дарницький районний суд м. Києва, 02068, м. Київ, вул. О. Кошиця, 5-А. суддя Заставенко М. О.

 

Подія на фейсбуці

 

Читайте також: У Vivat хвилюються, що суд таки заборонить книжку про Василя Стуса

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект