Календар подій

На станції метро «Театральна» стартувала виставка постерів «Поетичне метро»

27 березня на станції столичного метро «Театральна» стартувала виставка постерів спільного проєкту видавництва «Саміт-книга» та Молодіжної літературної платформи Національної спілки письменників України «Кабінет молодого автора» «Поетичне метро». Виставка діятиме до 27 квітня. Потім «роз’їдеться» іншими станціями.

«Поезія розраджує, створює незабутню атмосферу і перетворює буденні речі на неповторні. Саме тому поетичні твори повинні мати більше місць зустрічей із людьми. Цього разу ми обрали метрополітен!», – зазначають організатори проєкту – видавець Іван Степурін та поетеса Юлія Бережко-Камінська.

 

Реалізували задум за підтримки Департаменту суспільних комунікацій КМДА та БФ «Культурні новації» у кілька етапів. Спершу закликали приєднатися до проєкту всіх поетів України, які мають у своїх творчих доробках вірші про метро. Найкращі твори ввійшли до книжки «Поетичне метро» – першого в Україні видання поезії сучасних вітчизняних авторів, присвяченого Київському метрополітену і тим подіям, почуттям та емоціям, які в ньому переживають пасажири.

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект