Book Forum

На вулицях Львова почали курсувати «ЧитайТрамваї»

19.04.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Львові почали курсувати «ЧитайТрамваї», які розповідатимуть мешканцям та гостям міста про його статус «Міста літератури ЮНЕСКО». Про це повідомляється на Facebook-сторінці Book Forum.

Акцентами в брендуванні трамваїв стали важливі літературні події року: Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія» 2019 (17-19 травня), 26 BookForum (18-22 вересня) та новий проект офісу «Львів – Місто літератури ЮНЕСКО» – «UnderLitMOVE», в межах якого на 26 BookForum приїдуть представники усіх Міст літератури мережі ЮНЕСКО.

 

Повідомляється, що курсуватимуть трамваї на різних маршрутках. Пасажири можуть знайти в них червоні наліпки з QR-кодами, завдяки яким можна дізнатися про новинки від українських видавництв, цікаві історії з «Форумології» та почитати уривки з текстів переможців премії Міста літератури.

 

ЧитайТрамвай – спільний проект ГО Форум Видавців, Управління Культури Львівська міська рада та Офісу Lviv City of Literature за підтримки Львівелектротранс / Lviveleсtrotrans.

 

Раніше повідомлялося, що Премія міста літератури ЮНЕСКО розпочала приймати заявки від учасників.

 

Як відомо, фокусна тема 26 Book Forum та 14-го Міжнародного літературного фестивалю матиме назву «Відшукування причетного» – за мотивами одного з віршів Грицька Чубая.