Календар подій

Наш Формат виклали у вільний доступ книжку «37 буддійських штук. Як пережити бентежні часи»

Українське видавництво «Наш Формат» разом з авторкою Ольгою Корнюшиною вирішили викласти у вільний доступ електронну книгу «37 буддійських штук. Як пережити бентежні часи».

«Друзі, ми розуміємо, наскільки зараз важливо підтримувати бойовий дух і зберігати ментальне здоров’я, щоб мати сили знищити ворога та відновити свою країну. Нас чекає довгий шлях», — зазначили у видавництві.

 

У книжці описано 37 кроків, які можуть змінити наш психологічний стан і ставлення до певних подій. В основі кожного кроку — буддійська мудрість, підкріплена історіями із власного досвіду та паралелями зі сфер психології, самодопомоги й нейронаук.

 

«Книга була написана з мотивацією простягнути дружню руку допомоги всім, хто переживає лиху годину. Особливий акцент я робила на методах розвитку ментальної та емоційної витривалості. У книзі в простій формі подані пояснення того, як працює наше тіло, емоції та розум. Також я наводжу дієві прості методи та вправи, які допоможуть зберігати присутність духу та ясність розуму в критичних ситуаціях. Зрозуміло, що тепер, маючи досвід виживання в районі активних бойових дій, я могла б дати інші поради. Проте, я впевнена, що “37 буддійських штук” можуть послужити доброю опорою для всіх, хто цього потребує, саме зараз», — розповідає Ольга Корнюшина.

 

Як завантажити книгу?

  • Зробіть замовлення за цим посиланням (система видавництва не проситиме оплату);
  • В особистому кабінеті у розділі «Електронна бібліотека» книга буде доступна для завантаження.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект