Календар подій

24.10

Київ

15:00 Київський міський крейсерський яхт-клуб, Дніпровська набережна, 12А.

Навколо світу з Крузом і Лисом: Антон Санченко презентує нову книгу

Видавництво «Комора» запрошує на першу презентацію нової книги Антона Санченка «Круз та Лис. Напередодні».

Презентація відбудеться в Київському міському крейсерському яхт-клубі. Вхід вільний. Потрібна лише реєстрація. Водночас організатори попереджають: через дотримання карантинних норм безпеки кількість місць обмежена.

 

Видання «Круз та Лис. Напередодні» про німця та українця, які командували першою російською навколосвітньою експедицією. Прізвище одного з них фон Крузенштерн і він естляндський барон, а іншого — Лисянський і він з козацького полкового міста. В усіх біографіях Лисянського Ніжин проходить скоромовкою і нічим не відрізняється від якогось російського містечка, а з Крузенштерном його знайомлять вже перед самим відплиттям експедиції з Кронштадта.

 

Антон Санченко взявся реконструювати початки зіркової кар’єри майбутнього кавалера ордену Святого Георгія, власника іменної золотої шпаги, капітана першого рангу Юрія Лисянського. У результаті вийшла захоплива й дотепна розповідь про доленосні застілля і правильно вибраного кума, про користь вивчення іноземних мов і морську термінологію, про бригантини на річці Остер та алкогольні коктейлі на фрегаті «Луазо», про колекціонування морських їжаків і секрет ніжинської кабачкової ікри.

 

Деталі презентації за посиланням.

 

Читайте також: У Дніпрі презентували путівник Юрія Лисянського та «Морський збірник»

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект