Ден Браун

NBC створить серіал за мотивами роману Дена Брауна

11.06.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Телеканал NBC збирається зняти серіал за мотивами роману Дена Брауна «Втрачений символ». Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

Точна дата початку зйомок і акторський склад поки невідомі, але повідомляється, що у серіалі нам покажуть молодого професора Роберта Ленгдона. Адаптація стане приквелом до фільмів«Код да Вінчі», «Ангели і демони» та «Інферно». Молодий Ленгдон повинен буде під прикриттям вступити в злочинне угрупування, щоб розгадати небезпечну таємницю.

 

Акторський склад майбутнього серіалу поки не розголошується, проте точно відомо, що грати Ленгдона буде не Том Хенкс, який відомий за екранізаціями інших творів письменника. Актор просто не підійде за віком.

 

Режисер серіалу Деніел Церон колись працював над серіалом «Декстер».

 

Українською мовою роман вийшов у харківському видавництві «Клуб сімейного дозвілля».

 

Нагадаємо, що Ден Браун — відомий американський письменник. Кілька років поспіль він входить до списку найбільш високооплачуваних авторів за версією Forbes.

 

Раніше повідомлялося, що успішну серію романів італійської письменниці Елени Ферранте про історію стосунків Елени Греко та Рафаели Черуло, що відома як «Неаполітанський квартет», екранізує компанія HBO.