Календар подій

Офлайн та онлайн: «Книжковий Арсенал» пройде в змішаному форматі

За 10 років існування «Книжковий Арсенал» відвідали понад пів тисячі письменників, поетів, філософів, дизайнерів, ілюстраторів та експертів видавничої справи з понад пів сотні країн світу. У 2019 фестиваль був визнаний найкращим літературним фестивалем року на International Publishing Industry Excellence Awards. Того ж року його відвідали 57 тисяч людей, серед них понад 90 іноземних гостей із 30 країн, 150 українських видавництв представили понад 1000 своїх книжкових новинок, а ще відбулося майже 500 подій.

Через карантинні обмеження, фестиваль цього року пройде у змішаному форматі. Захід триватиме 5 днів: з 23 по 27 червня. Частина івентів відбудеться у просторі Мистецького Арсеналу. Так, виставка та подієва частина матимуть менше учасників. Організатори зосереджуються на тому, щоб розмістити всіх безпечно в просторі Арсеналу. Наприклад, розробляють послотну відвідуваність фестивалю, щоб запобігти скупченням людей.

 

Водночас в онлайн-форматі пройдуть події із залученням учасників та відвідувачів з різних куточків світу. Для цього буде створений новий сайт «Книжкового Арсеналу» зі зручною навігацією та додатковими можливостями для представлення видавців.

 

У межах фестивалю відбудеться професійна програма для видавців, агентів, літературних менеджерів із фокусом на міжнародну співпрацю. Фокус-темою «Книжкового Арсеналу» стануть «оптимісти скептики», яку куруватиме літературознавець Ростислав Семків.

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект