Календар подій

Оксана Лущевська проведе вебінар про створення сучасних казок

Письменниця й перекладачка Оксана Лущевська проведе письменницький вебінар «Казка на Різдво». Він допоможе написати якісну сучасну казку для дітей і створить чарівний передріздвяний настрій.

Українські народні казки та легенди багаті на непересічні тематичні сюжети й розмаїття цікавих персонажів для сучасної казки в жанрі фентезі. Саме вони допоможуть створити якісні тексти для дітей.

 

Творчий процес обробки народних казок у сучасні дитячі тексти з року в рік поповнюють стрічки та мультфільми корпорації Волта Діснея. Чи дивилися ви анімаційний фільм «Крижане серце»? А чи підозрюєте, що в основі його — казка Ганса Крістіана Андерсена «Снігова Королева»? Бачили мультфільм «Рапунцель: заплутана історія»? А чи знаєте, що творців фільму надихнула записана братами Грімм казка «Рапунцель»? Переглядали фентезі «Мулан»? Чи відомо вам, що імпульсом для написання сценарію стала китайська легенда про дівчину-воїна Мулан?

 

На вебінарі «Казка на Різдво» учасники дізнаються про основні принципи творення заплутаних казок, які будуть цікаві сучасним читачам. Також отримають натхнення на написання власної казки й обов’язково фідбеки.

 

Деталі та реєстрація за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект