Календар подій

PEN Ukraine організовує онлайн-дискусію про творчість Лесі Українки

25 лютого відбудеться онлайн-дискусія до 150-річчя Лесі Українки під назвою «Що сьогодні промовляє до нас Леся Українка і що б сказала Лариса Косач-Квітка?»

Учасники дискусії: літературознавиця Тамара Гундорова, філософ та письменник Володимир Єрмоленко, письменниця та перекладачка Оксана Луцишина, філософ та письменник Тарас Лютий, співачка Галина Тельнюк. Модеруватиме зустріч письменниця та журналістка Олена Гусейнова.

 

В останній дії «Лісової пісні» Мавка вірить у те, що до неї «будуть приходити люди, / вбогі й багаті, веселі й сумні, / радощі й тугу нестимуть мені, / їм промовляти душа моя буде». Що ж промовляє до сучасного читача або глядача «душа» Мавки і що хотіла сказати нам сама Лариса Косач-Квітка?

 

Учасники дискусії спробують поговорити про голоси та імена Лариси Косач-Квітки, вчитатися в послання та зрозуміти інтелектуальні виклики великої поетки, та головне – поговорити про те, що ж робить її такою суголосною нашій сучасності.

 

Долучитися до онлайн-дискусії можна буде на Facebook-сторінках PEN Ukraine і видання Тиждень.
Також з 22 до 28 лютого у соцмережах Українського ПЕН проходитиме відеофлешмоб #Українка150, у рамках якого українські автори і митці читатимуть улюблені рядки з вірш.

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект