Зарубіжна художня література

Майкл Коннеллі. Передчасне прощання

Коннеллі М. Передчасне прощання / Майкл Коннеллі ; пер. з англ. О. Лобастової. — К. : Вид. група КМ-БУКС, 2018. — 424 с. ISBN 978-617-7535-67-5

 

Залишивши службу в Департаменті поліції Лос-Анджелеса, детектив Гаррі Босх вирішує зайнятися приватною практикою і невдовзі отримує перше замовлення. До нього звертається літній мільйонер-відлюдник із проханням відшукати дівчину, в яку він був закоханий у молодості, а також дізнатися, чи є у нього нащадки. Оскільки на кін поставлено великі кошти, Гаррі розуміє, що завдання є дуже небезпечним і для нього самого, і для тих людей, яких він має розшукати. Невдовзі Босх виявляє загадковий зв’язок цієї справи з власним минулим і ще більше прагне довести її до кінця. Водночас, працюючи на волонтерських засадах у відділку поліції, Гаррі виходить на слід серійного ґвалтівника — найбільш грізного супротивника за всю свою поліцейську кар’єру.

 

Вонс кивнув. Звузивши часовий проміжок до чотирьох місяців, детектив полегшив процес майбутнього пошуку в архівах. Відправною точкою стане ім’я Вібіани Дуарте і ймовірна дата її народження. Босх записав вирахувані місяці та приблизний рік народження – 1933-й.

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект