опитування

Під час другої хвилі пандемії американці почали більше читати

04.08.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У травні-грудні 2020 року кілька категорій населення США стали більше читати. Про це йдеться у соціологічному дослідженні, що провело Бюро статистики праці Міністерства праці США.

Згідно з опитуванням, читання серед людей віком від 15 років і старше зросло на 21% у другій половині минулого року в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. Також зросло щоденне читання серед респондентів віком 20-34 роки та старших 65 років.

 

Чоловіки збільшили щоденну звичку читати на 30%, тоді як час, жінки збільшили на 18%.

 

Час, присвячений читанню афроамериканцями, зріс на 140%. Читання білими американцями збільшилося на 19%, а читання американцями азійського походження збільшилося на 19%.

 

Показник читання серед американців, які не здобули середню освіту знизився на 42%. Люди, які мають ступінь бакалавра та інші вищі наукові ступені, читали більше на 24%.

 

Крім того, люди, яких можна вважати заможнішими від середнього класу, мали найбільше зростання читання − 131%. Щоденне читання менш заможних категорій впало на 27%.

 

«Вплив коронавірусу на дані за 2020 рік мав місце, адже у США тимчасово закрили всі кол-центри. Через закриття тимчасово припинили збір даних з березня. 11 травня збір даних відновили, але у меншому обсязі. Попри це, вплив на опитування незначний. Крім того, у зазначений період зросла кількість респондентів, які працюють вдома», − пояснили у Бюро статистики праці США.

 

Додамо, торік стало відомо, що під час карантину стали більше читати у Великій Британії та США. А у 2019 році бібліотеки у США стали популярнішими, ніж кінотеатри, спортивні події та концерти.