Календар подій

Під час книжкових вечорів з Українським ПЕН Тарас Лютий презентує видання «Двійник»

У рамках проєкту «Книжкових вечорів із PEN Ukraine» (#PEN_book_evening) 25 березня відбудеться презентація нової книжки Тараса Лютого «Двійник. Про природу дублювання і множинності» (Віхола).

Модеруватиме зустріч філософ, письменник, перекладач Вахтанґ Кебуладзе. Під час презентації глядачі зможуть поставити запитання автору в коментарях до трансляції.

 

Книжка «Двійник» присвячена міркуванню про природу людської подвійності, дублювання й множинності. Тему двійників автор розглядає як проблему ідентичності. Ідеться про становлення людської особистості, яка не може обійтися без власної трансформації, досвіду Іншого і Чужого, роздвоєння й утримання єдності своєї самості та багато інших аспектів. Автор зацікавився цією темою понад двадцять років тому, а останнім часом нотував свої міркування в окремих есеях. Нарешті всі дослідження й розвідки з теми двійництва зібрані в одній книжці.

 

Тарас Лютий — філософ, письменник, колумніст, професор кафедри філософії та релігієзнавства НаУКМА і старший науковий співробітник відділу філософської антропології Інституту філософії імені Григорія Сковороди. Цікавиться питаннями філософської антропології, філософії культури, історії філософії. Куратор програми перекладів класики інтелектуальної думки «Філософія» (спільно з фондом «Міжвухами» та видавництвом «Темпора»). Розробник і викладач декількох філософських курсів у «Культурний Проект».

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект