Календар подій

Святкова майстерня

25.12

Київ

12:00 PinchukArtCentre, вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2

PinchukArtCentre запрошує на фестиваль для всієї родини «Святкова майстерня»

Усі ми — діти, особливо в часи зимових свят! Саме тому PinchukArtCentre запрошує дітей та дорослих помайструвати разом на воркшопах зі створення святкового настрою й атрибутики під керівництвом сучасних митців та мисткинь.

У програмі фестивалю «Святкова майстерня» читання дитячої літератури та майстер-класи Bokmal, мультфільми та сімейне кіно від «Артхаус Трафiк», воркшопи зі створення ялинкових прикрас, святкових масок та декорацій, а також розпису різдвяних пряників від пекарні Xlib&Soul. Окрім того, діти, підлітки та дорослі зможуть дізнатися, як жили та працювали українські письменники-модерністи, граючи в пізнавальну реконструкторську настільну гру «Будинок Слово», створену Харківським ЛітМузеєм.

 

Фестиваль є частиною освітньої програми PinchukArtCentre, що націлена на розвиток знань у молодого покоління, яке цікавиться сучасним мистецтвом. Ми допомагаємо учасникам отримати нові навички та досвід художньої практики, а також краще зрозуміти особливості функціонування сучасної культурної інституції.

 

Участь у фестивалі «Святкова майстерня» безкоштовна, для деяких подій потрібна реєстрація. Усі заходи відкриті для людей з інвалідністю та особливостями розвитку.

 

Детальний розклад та реєстрація на воркшопи

 

Подія на фейсбуці

 

Читайте також: Свято для кожного: 16 різдвяних книжок для будь-якого віку

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект