Календар подій

Поетів запрошують до читань у 5-ти країнах

Поетів з України, Німеччини, Молдови, Грузії та Вірменії запрошують до читань antiBabylon-2022.

Щоб взяти участь потрібно надіслати відео власної поезії не довше 5 хвилин, переклад тексту англійською, коротку біографію (максимум 500 символів) і короткий мотиваційний лист, який відповідає на питання чому ви хочете взяти участь у проєкті (максимум 500 символів) на електронну адресу opencall@antibabylon.org

 

Усі подання розглядатиме міжнародне журі, до складу якого входять представники країн-учасниць. Так, оберуть по одному учаснику з кожної країни. Результати оголосять 20 вересня 2022 року.

 

Основна робоча мова проєкту — англійська.

 

Етапи проєкту:

  • Перший етап (жовтень 2022 року) включає п’ять онлайн семінарів (приблизно раз на тиждень), де учасники повинні будуть перекласти тексти один одного рідною мовою.
  • Другий етап (14-28 листопада 2022 року): учасники подорожуватимуть чотирма країнами з живим перфомансом у кожній столиці. Під час виступів кожен поет читатиме свій текст рідною мовою, а переклади показуватимуться на екрані як субтитри. Фіналом поїздки стане фестиваль поезії та культури на PANDA platforma в Берліні з міжнародним журі та спеціальними гостями. У зв’язку з тим, що росія веде проти України агресивну війну, український виступ відбудеться в Берліні.

 

Більше деталей на сайті. Проєкт ініційовано громадською організацією PANDA platforma за підтримки German Ministry of Foreign Affairs.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект