Календар подій

Презентація графічної новели «Історія з Майдану. Епізод І»

Відбудеться презентація коміксу «Історія з Майдану. Епізод І», першої української графічної новели про Революцію Гідності, за участі творчої команди.

«Історія з Майдану. Епізод І» – це спільна робота Національного музею Революції Гідності, громадської організації «Світарта», творчої групи авторів: Богдана Солов’яна (сценарій, тексти), Микити Губського і Рейхана Аксу (художники).

 

У графічній прозі відтворено оригінальні локації, реконструйовано хронологію та основні події Євромайдану. Події коміксу відбуваються у Києві. Новела знайомить читача з особистою історією молодої Слави — тусовщиці, яка змінює свій життєвий курс і стає учасницею протесту — рішучою Мирославою. На тлі українських реалій 2014 року показано, як несправедливість навколо може підштовхнути до несподіваних та часом героїчних вчинків.

 

При підготовці коміксу художники вивчали фотоархів Національного музею Революції Гідності, робили замальовки на майдані Незалежності та алеї Героїв Небесної Сотні.

 

На презентації обговорять:

  • як історію з телевізора перетворити на історію про цінності й особистий вибір людини на тлі історії й зацікавити нею підлітків;
  • які відгуки художники отримали на цьогорічному фестивалі комікс-культури Kyiv Comic Con;
  • над якими освітніми програмами для школярів і студентів працює Національний музей Революції Гідності

 

Перший наклад буде поширюватися безкоштовно: по бібліотеках, школах, молодіжних організаціях. Творча команда планує працювати над продовженням графічної новели.

 

Вхід вільний. Обов’язкова реєстрація.

 

Онлайн-трансляцію заходу дивіться на фейсбук-сторінці Інформаційно-виставкового центру Музею Майдану.

 

Читайте також: Медіум на лінії фронту: гортаючи «Моноліт» Валерія Пузіка

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект