Календар подій

Презентація перекладу еротично-кримінального роману Бориса Віана

В останній день VianFest у кінолекторії Музею кіно відбудеться презентація українського перекладу еротично-кримінального роману Бориса Віана «І ми знищимо всіх потворних». Книгу видало видавництво Вавилонська бібліотека за підтримки Програми сприяння видавничій справі «Сковорода» Посольства Франції та Французького інституту в Україні.

На презентації запланована дискусія про головні теми творчості Бориса Віана, їхню актуальність, важливість толерантності та різноманітності. Розмова відбудеться за участі акторки та авторки п’єси «Для наших диких душ» Мадлен Бонгард (Швейцарія), перекладачки роману Дарії Бібікової, продюсерки радіо «Культура» Ірини Славінської та письменника Андрія Куркова.

 

Мова дискусії: українська та французька, з послідовним перекладом.

 

Вхід вільний, потрібна реєстрація. Через карантинні вимоги кількість обмежена. Однак, презентація транслюватиметься онлайн.

 

VianFest – фестиваль театру, кіно, та літератури, присвячений культовому письменнику, поету, музиканту Борису Віану. У 2020 році виповнюється 100 років з дня його народження, тож до цієї нагоди, а також до Міжнародного дня Франкофонії Посольство Швейцарії в Україні, Довженко-Центр, ГогольFest спільно з Французьким інститутом в Україні підготували насичену програму, що знайомить із творчістю одного з найбільш ексцентричних митців-модерністів. Фестиваль Бориса Віана відбудеться з 26 по 31 жовтня.

 

Деталі заходу за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект