Календар подій

Батько Горіо

8.06

Київ

11:00 вул. Бульварно-Кудрявська, 20

Презентують графічний роман «Батько Горіо»

У рамках святкування 220-річчя з дня народження письменника Оноре де Бальзака відбудеться презентація твору відомого француза — «Батько Горіо» у вигляді графічного роману.

Видавництво Леополь разом із французьким видавничим домом Éditions Delcourt вирішили здивувати українського читача та поєднати в одній роботі літературу, мистецтво, історію та, навіть, українську мову!

 

В ході презентації видавець графічного роману Кирило Горішній розповість, що таке БД (Банд Десіне), чим вони відрізняються від коміксів і покаже, що такий вид мистецтва може бути цікавий не тільки для дітей!

 

Видавництво Леополь по-новому розкриває українську, а також зарубіжну літературу очима художників та сценаристів. Видавництво зосереджуємося на створенні українських графічних романів, а також на виданні іноземної графічної літератури у перекладі українською. Для них якість тексту така ж важлива, як і якість малюнків. Кожен витвір є своєрідною зустріччю з письменником, його стилем з одного боку та з митцем, його технікою та естетикою з іншого боку.

 

Подія на фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект