Календар подій

Projector Institute запускає благодійну Mentorship Platform

Projector Institute запускає благодійну Mentorship Platform — платформу для менторських сесій з експертами з creative & tech індустрій, які готові ділитися своїм практичним досвідом та знаннями з тими, хто хоче рости професійно, отримати мотивацію чи поштовх до карʼєрних змін.

Кому підійде Mentorship Platform?

  • працівникам creative & tech індустрій, які хочуть професійного росту;
  • світчерам, щоб дізнатися про особливості професії;
  • власникам малого та середнього бізнесу для пошуку профільної поради.

 

Наразі до Mentorship Platform долучилися експерти з маркетингу, дизайну та менеджменту. Серед менторів: представники команди Projector Institute, експерти з Miro, Vimeo, Spiilka design buro, MacPaw. Надалі залучатимуть фахівців зі сфери HR, фінансів, Data Science та інших.

 

Платформа працює на благодійний основі. Менторську сесію можна придбати за донат на підтримку України – перерахувати кошти на один з фондів: Повернись живим, Projector Creative & Tech Foundation, Kolo, Госпітальєри або на спецрахунок НБУ.

 

Забронювати менторську сесію можна за посиланням.  А ділитися своїм досвідом та знаннями й стати ментором/менторкою тут. 

 

Mentorship Platform створена за підтримки Міністерства цифрової інформації України та національного проєкту із розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект