Календар подій

Проходять безоплатні англомовні онлайн-заняття для дітей

Українські діти від 2 до 18 років можуть безоплатно відвідувати англомовні онлайн-заняття. Їх проводять викладачі-волонтери з різних куточків світу.  

Проєкт запустила ГО “Смарт освіта” ще в перші дні повномасштабної війни. Тепер він передбачає заняття на щодень, крім вихідних. Зустрічі проходять на платформі Zoom. Це десятки уроків на різноманітні теми — від розмовних клубів до малювання та куховаріння. Долучитися до них можуть діти будь-якого віку. 

 

Покликання на заняття та актуальну інформацію ви знайдете в Telegram-каналі проєкту. Попередня реєстрація на уроки не потрібна. 

 

Заняття проводять викладачі-волонтери з усього світу: Канади, Австралії, Японії, США, Португалії, Іспанії та ін. Ці уроки відвідали вже понад 22 тисячі дітей. Понад 900 занять для них провели 145 вчителів-волонтерів з усієї планети.

На ці онлайн-заняття також запрошують й зіркових гостей, як-от астронавта Кріса Хетфілда, фокусника Кріса Пілсворта, режисера Сергіо Наваррета, канадського телеведучого та автора Боба Макдоналда та ін. 

 

Це чудова можливість поспілкуватися з іноземцями на різноманітні теми, дізнатися більше про побут та культуру різних країн та покращити розмовну англійську. На червень запланували десятки занять на різні теми, а також запросили зіркових гостей. 

 

Проєкт здійснює ГО “Смарт освіта” за підтримки Educo Foundation у партнерстві з ГО “Classrooms Without Walls”. 

 

ГО «Смарт освіта» – неприбуткова освітня громадська організація, зареєстрована в липні 2016 року. Вона займається розвитком та вдосконаленням системи шкільної освіти в Україні, зокрема реформою «Нова українська школа». Протягом останніх 6 років утілили у життя десятки великих освітніх проєктів: офлайн- і онлайн-курси з професійного навчання вчителів, методичні рекомендації, організовували різноманітні заняття для дітей в Україні та за кордоном, допомагали впроваджувати дистанційну освіту в школах. 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект