Календар подій

Проходить конкурс «Фантастичне Рівне»

Приймаються твори на 4-й Всеукраїнський літературний конкурс «Фантастичне Рівне 2022».

Конкурс оголошує ГО «ЛІТЕКО» для учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, вихованців ліцеїв, технікумів, училищ, коледжів України, студентів і талановитої молоді.

 

Тема конкурсного твору обов’язково повинна бути пов’язана з Рівненщиною: її історією, культурою, природою (минуле, теперішнє або фантастичне майбутнє).

 

Особливо вітається участь дітей та молоді. Якщо дитина не знайома із Рівненщиною, то вона може спробувати написати про «таємниче» Рівне, про «невідоме» Рівне — вигадати якусь історію про казкове місто Рівне з фантастичними мешканцями, або про якесь інше місце на Рівненщині (Острог, Дермань, Пересопниця, Тунель кохання).

 

Метою конкурсу є виховання любові до читання, реалізація дитячої літературної творчості, заохочення дітей та молоді до створення перших якісних літературних робіт та спонукання їх до реальних кроків у літературному майбутньому своєї країни, популяризуючи історію рідного краю.

 

Юні літератори зможуть опублікувати свої роботи у книзі вибраних творів «Фантастичне Рівне. Історії та оповіді 2022».

 

За результатами конкурсу журі обере найкращі твори, які будуть опубліковані у збірці, а у день фестивалю визначать три призові місця у кожній з вікових категорій:

  • 1 місце – виграш 1500 гривень;
  • 2 місце – виграш 1000 гривень;
  • 3 місце – виграш 700 гривень.

 

Під час нагородження будуть відбуватись майстер-класи, лекції, дитячі літературні читання власних творів

 

Конкурсні твори подаються на електронну адресу: liteco.ngo@gmail.com. Кінцевий термін подання конкурсних робіт — 30 липня 2022. Контакт для запитань та деталей, що виникають: 0966886927( Viber, Telegram)

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект