Календар подій

Проходить конкурс на здобуття премії «Київська книга року»

Інститут політико-правових та релігійних досліджень оголошує конкурс на здобуття Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Київська книга року» у 2022 році.

Метою премії є підтримка творчих діячів, відзначення авторів, видавництв, представників творчої спільноти, які зробили значний внесок у популяризацію української книжки, популяризацію творчості українських авторів, утвердження високих мистецьких стандартів у національному письменстві і літературній критиці.

 

На здобуття премії висуваються книжки українською мовою, які видані протягом останніх трьох років в Україні.

 

Висунення видань на здобуття премії здійснюється авторами (співавторами) виданих творів, видавництвами, видавничими організаціями, редакціями періодичних видань, громадськими організаціями, творчими спілками, літературно-мистецькими об’єднаннями, закладами вищої освіти, бібліотечними та науковими установами.

 

Для участі у відборі на здобуття премії подаються до Інституту політико-правових та релігійних досліджень в електронному вигляді наступні матеріали:

  • заявка на висунення твору на здобуття премії;
  • видання у трьох примірниках (або видання в електронному вигляді з підтвердженням його оприлюднення у форматі PDF), що висувається на здобуття премії;
  • розширена анотація видання;
  • творча характеристика автора (співавторів) твору;
  • обґрунтування висунення видання на здобуття премії.

 

Матеріали разом із заявкою направляються на e-mail: institute2014@ukr.net. У темі повідомлення потрібно вказати «Премія “Київська книга року”».

 

Прийом видань здійснюється 1 серпня. Оголошення переможців – 24 серпня.

 

Контакти для зв’язку: Герасименко Олександр Олександрович, організатор, institute2014@ukr.net

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект