Календар подій

Проходить конкурс на здобуття премії «Київська книга року»

Інститут політико-правових та релігійних досліджень оголошує конкурс на здобуття Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Київська книга року» у 2022 році.

Метою Премії є підтримка творчих діячів, відзначення авторів, видавництв, представників творчої спільноти, які зробили значний внесок у популяризацію української книжки, популяризація творчості, утвердження високих мистецьких стандартів у національному письменстві і літературній критиці, створення умов для творчого зростання.

 

На здобуття премії висуваються оригінальні книжкові видання видані українською мовою протягом останніх трьох років в Україні.

 

Видання, висунуті на здобуття премії, мають бути змістовними та видані на високому естетичному, художньому та поліграфічному рівні.

 

Висунення видань на здобуття премії здійснюється авторами (співавторами) виданих творів, видавництвами, видавничими організаціями, редакціями періодичних видань, громадськими організаціями, творчими спілками, літературно-мистецькими об’єднаннями, закладами вищої освіти, бібліотечними та науковими установами.

 

Для участі у відборі на здобуття премії подаються до Інституту політико-правових та релігійних досліджень в електронному вигляді наступні матеріали:

  • заявка на висунення твору на здобуття премії;
  • видання у трьох примірниках (або видання в електронному вигляді з підтвердженням його оприлюднення у форматі PDF), що висувається на здобуття премії;
  • розширена анотація видання;
  • творча характеристика автора (співавторів) виданого твору;
  • обґрунтування висунення видання на здобуття премії.

 

Матеріали разом із заявкою направляються на e-mail: institute2014@ukr.net. У темі повідомлення потрібно вказати «Премія “Київська книга року”».

 

Прийом видань здійснюється з 10.01.2022 по 01.08.2022. Оголошення переможців – 24.08.2022.

 

Контакти для зв’язку: Герасименко Олександр Олександрович, організатор, institute2014@ukr.net

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект